TESLİMAT BİLGİLERİ

Tüm siparişleriniz, siz teslim alana dek Oasis Gümüş güvencesi altındadır, güvenle siparişinizi verebilirsiniz.

Siparişleriniz, sipariş sırasında belirttiğiniz kaplama rengi, ölçü, yazı ya da harf gibi tercihleriniz doğrultusunda özenle hazırlanır, kalite kontrol elemanlarımız tarafından titizlikle kontrol edilerek garanti belgesi, irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte özel kutusunda belirteceğiniz teslimat adresine teslim edilir. Faturanız E–posta adresinize mail olarak gönderilir. İade ve değişim işlemlerinde sevk irsaliyesini firmamıza göndermeniz zorunlu olduğu için lütfen saklayınız.

Tüm siparişleriniz Sürat Kargo firması tarafından ücretsiz olarak size teslim edilecektir.

Siparişlerinizin tarafımızdan hazırlanarak kargo firmasına teslimat süreleri ürün detay sayfasındaki Teslimat Bilgisi ikonunda belirtilmektedir. İstisnai bir durum olmadığı sürece ürünleriniz belirtilen sürelerde kargo firmasına teslim edilir.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta adresinize bilgilendirme mesajı gelecektir.

Siparişleriniz kargo firmasına Cumartesi, Pazar, Resmi Tatil ve Bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Ürün Detay Sayfasında aksi belirtilmedikçe, Gümüş ürünlerimizde saat 14:00’a dek verdiğiniz siparişler Aynı Gün, saat 14:00’dan sonra verdiğiniz siparişler Ertesi Gün kargoya teslim edilir.

Ürün Detay Sayfasında aksi belirtilmedikçe, Altın ürünlerimiz modeline göre 1 – 3 iş günü içersinde kargoya teslim edilir.

Kargo Firması, teslimat adresinin İstanbul’a uzaklığına bağlı olarak 1 – 3 iş günü içersinde kargonuzu tarafınıza teslim edecektir.

Siparişlerinizin durumunu sitemizin üst sağ köşesinde bulunan “Sipariş Takibi” butonuna tıklayarak takip edebilirsiniz.

Her türlü soru ve sorununuzda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek bize ulaşabilirsiniz.